LS Město Albrechtice

Úvodní stránka
Ředitel OJ: Ing. Svatopluk Folta
Číslo OJ: 101
Adresa: nám. ČSA 12, Město Albrechtice, 793 95
Telefon: 956101111
GSM Brána: 724523514
Email: ls101@lesycr.cz
Spadá pod: KŘ Šumperk

Zaměstnanci

Jméno Telefon Mobil Email Funkce
Barčík Marcel 956102110 724524720 marcel.barcik@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Bařinka Viktor --- 724523522 viktor.barinka@lesycr.cz revírník
Bešťák Ondřej Ing. --- 725257758 ondrej.bestak@lesycr.cz adjunkt lesní správy
Bielich Martin --- 725865628 martin.bielich@lesycr.cz technik lesní správy
Bulvas Marek 956101108 725060159 marek.bulvas@lesycr.cz technik lesní správy
Daněk Ondřej --- 725257774 danek.ls101@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Dohnal Jiří 554656019 724523508 dohnal.ls101@lesycr.cz revírník - OSL
Drahotušská Blanka 956101105 --- blanka.drahotusska@lesycr.cz referent účetnictví II
Dvořák Pavel --- 724523683 dvorak.ls122@lesycr.cz revírník
Folta Svatopluk Ing. 956101111 724523102 svatopluk.folta@lesycr.cz lesní správce
Foltová Krystyna 956102106 725865448 krystyna.foltova@lesycr.cz referent pro katastr a restituce
Gasidlo Jan 956102109 724623896 jan.gasidlo@lesycr.cz revírník
Herodek Pavel Ing. 554725042 724523516 pavel.herodek@lesycr.cz revírník
Jantošová Vlasta 956101104 --- vlasta.jantosova@lesycr.cz referent účetnictví I
Juchelka Václav 554620547 724523501 juchelka.ls101@lesycr.cz revírník
Juřík Radek --- 725257775 jurik.ls101@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Kern Michal Ing. 554652163 725257315 kern.ls101@lesycr.cz revírník
Kmínek Kamil 554612632 724523503 kamil.kminek.ls101@lesycr.cz revírník
Kmínková Kateřina --- 725257697 kminkova.ls101@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Košulič Milan Ing. 956101102 724523500 milan.kosulic@lesycr.cz zástupce lesního správce
Labaj Petr Ing. 956101116 724523869 petr.labaj@lesycr.cz zástupce lesního správce
Ledvoň Tomáš Ing. 554614717 702021416 ledvon.ls101@lesycr.cz revírník
Lengsfeld Jaroslav Ing. 956102107 724523526 jaroslav.lengsfeld@lesycr.cz zástupce lesního správce
Lukuvka Petr 554625014 725257593 petr.lukuvka@lesycr.cz revírník
Malý Vladimír --- 725257698 maly.ls101@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Mlčoušek Aleš Bc. 956101113 724523509 ales.mlcousek@lesycr.cz revírník
Polách Jaroslav 956101114 724523507 jaroslav.polach@lesycr.cz revírník
Roller Ivan Ing. 956101106 724623707 ivan.roller@lesycr.cz referent pro katastr a restituce
Šimek Petr Ing. --- 725257699 simek.ls101@lesycr.cz revírník
Toman Martin --- 725257840 martin.toman@lesycr.cz technický pracovník - ochrana lesa
Valenta Libor 554620038 724523511 valenta.ls101@lesycr.cz revírník
Vinzenz Robert 554649009 724523510 vinzenz.ls101@lesycr.cz revírník